Dara Smreková

Podpora obchodu a marketingu

Dara je nadšencem, který si vzal do hlavy, že o tom, jak nejlépe vybírat zaměstnance, bude vědět každá česká firma. A s tímhle rozhodnutím a plným nasazením a úsměvem na rtech naplňuje konzultantům diáře schůzkami s klienty a zároveň pomáhá marketingu šířit naše know-how do všech stran nebo třeba sbírat reference na naše služby.

Obchod a marketing, to je kombinace činností, které se vzájemně doplňují a dohromady do sebe perfektně zapadají. A to mě na mé práci baví!

Dara (úplně vlevo) s kolegyněmi na konferenci HR Days, kde Performia pravidelně vystupuje jako odborník pro oblast personalistiky

"Dlouho jsem si po mateřské přála pracovat ve společnosti, jejíž produkt mi dává smysl. Kde lidé mají stejný cíl a táhnou za jeden provaz, kde se navzájem vždycky podrží a poradí, kde mám úžasnou šéfovou, co má pro každého porozumění a úsměv na rtech," říká o své práci Dara. Právě dobrou atmosféru a náladu si v Performii nejvíce pochvaluje a zároveň ji krásně doplňuje. To, co jí na její práci nejvíce baví, je , že může i ona pomáhat našim klientům k úspěšnému vedení a rozvíjení jejich firmy. A že jí to jde skvěle od ruky.

Svůj volný čas tráví nejvíce a nejraději s rodinou a přáteli. Má ráda cestování. Je to pro ní největší relax a poznávání novych kultur ji obohacuje a naplňuje. Mimo to ráda fotí a tvoří.

Co o její práci říkají kolegyně

"Dara je pro náš obchodní tým velkou oporou, svou práci dělá srdcem a klienti jsou u ní jako v bavlnce. Můžeme se na ni plně spolehnout. Jsem moc ráda, že je tu s námi."

Lenka Komorousová, manažerka pro podporu VIP klientů

"Dara vždy přemýšlí nad tím, jak způsobit, aby Performia byla více vidět. Má skvělé nápady a nadšení, které jí pomáhá zdolat jakkoli těžký úkol."

Barbora Hartmannová, ředitelka komunikace a PR

3 věci, které má na své práci
nejraději?
 

1. kombinaci komunikace s kreativitou
2. možnost využít svůj profesní potenciál
3. to, že práce pro Performii dává velký smysl a mění životy lidí k lepšímu

Dary osobní motto
 


"S úsměvem a dobrou náladou jde všechno lépe."


Jak se s Darou spojit?

+420 731 492 016