Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

Petra Fialová

Petra Fialová Performia

 Do společnosti Performia jsem nastoupila po mateřské dovolené. Více než kdy před tím jsem cítila potřebu pracovat pro firmu, jejíž účel a náplň práce je smysluplný. Toto se mi potvrdilo hned na první konferenci, kde jsem měla možnost vidět a slyšet spousty klientů, kterým naše práce velmi pomáhá, posunuje je kupředu a v mnoha oblastech jim otevírá oči. Jsem tedy velmi ráda, že i já mohu k tomuto svou prací přispívat.


„Cítila jsem potřebu pracovat pro firmu, jejíž účel je smysluplný, a tou Performia je.“

V Performii mám na starosti organizaci a plánování našich seminářů, kde předáváme klientům naše know-how. Pokud se tedy na seminář přihlásíte, dostanete ode mne organizační informace a budu pro Vás seminář připravovat.

Dále mám na starosti oblast financí. Pokud jste naším klientem, budete ode mne dostávat faktury a můžete se na mne se vším ohledně fakturace obracet. Hlídám, aby byly faktury uhrazeny včas a také abychom my uhradili včas faktury našim dodavatelům.

V neposlední řadě jsem administrátorem našeho Performia on-line systému. Jako kandidátovi vám ode mne může přijít přístupový kód k vyplnění našich dotazníků a v případě, že máte s čímkoliv ohledně systému problém, můžete se na mne obracet.

Svůj volný čas trávím především s rodinou, rádi cestujeme, jezdíme na různé výlety, hory, kola a podobně. Velmi ráda sportuji, v poslední době mě uchvátily Via ferraty – zajištěné cesty. S manželem rádi zajdeme do kina, na dobrou večeři nebo si dáme dobré víno.

Petra Fialová