Co se děje v Performii 8-2021

Co se u nás za poslední dva měsíce událo a co z toho budete mít vy? Přinášíme vám další shrnutí dění v Performii, tedy zejména toho, co by vás mohlo zajímat.


Česká Performia si půjde pro osmé zlato v pořadí!

Co myslíte? Získáme osmé zlato v pořadí? Vědět to budeme už 17. září

Nejspíš už jste slyšeli o tom, že Performia působí v dalších 26 zemích světa a že mezi sebou tyhle země každoročně soutěží o nejlepší pobočku v expanzi. Míru expanze švédská centrála bedlivě každý týden sleduje podle několika různých statistik a zemím přiděluje body.

Česká Performia už nejspíš delší dobu ostatním zemím "pije krev". Proč? Protože už osmým rokem figuruje na první příčce tohoto expanzního žebříčku a svými aktivitami inspiruje celý svět. Performia rok uzavíráme na konci srpna a už dnes je téměř jisté, že si v září převezmeme již osmé zlato v pořadí (tentokrát bohužel virtuálně).


Chcete být stále v obraze a vědět, co pro vás chystáme nového?
Sledujte nás na sociálních sítích.


Pro vás pořád aktuální témata

Stále pro vás sledujeme aktuální témata, píšeme články, které vám mohou pomoci v práci s lidmi, a vedeme rozhovory, které vás mohou inspirovat. A v létě jsme se navíc v rámci rozhovorů pustili i do témat, na která nejsme experti, ale která by vás mohla zajímat. Ještě jste je nečetli? Vyberte si některý a pusťte se do něj.

Mimo to na HRNews.cz v srpnu vyšel článek od Lucie Spáčilové. Nazvali jsme jej Konec tradičního výběru zaměstnanců, budoucnost vyžaduje jiný přístup.

Na co se do konce roku můžete těšit v oblasti vzdělávání?

Pro rok 2021 už jsou vypsané všechny termíny seminářů, workshopů a tréninků. Vyberete si mezi nimi také?

Komunikační soustředění nejen pro personalisty

Děsí vás dlouhé neefektivní pohovory, po nichž jste spíše zmatení, než rozhodnutí o výsledku? Stává se vám někdy, že při pohovoru myslíte na nedokončenou práci a nedokážete se plně soustředit? Pak na tomto soustředění nemůžete chybět.

Klíčové semináře o budování skvělých týmů

Chcete patřit mezi ty nejúspěšnější? Na 2 klíčových seminářích o budování týmu získáte kompletní, jednoduché a efektivní know-how, jak s jistotou rozlišit mezi produktivními a destruktivními lidmi a jak nejlépe využít jejich potenciál

Poznejte svůj skutečný potenciál

Chcete doopravdy porozumět lidem a ještě více proniknout do toho, jak je úspěšně a s lehkostí vést? A máte odvahu s tím začít u sebe, protože víte, že právě vámi to vše začíná a končí? Pak je tenhle seminář pro odvážné právě pro vás!

Aktuální termíny všech našich akcí najdete tady.


Jak se přidat k top klientům, kteří se pravidelně setkávají?

Už jsme vám určitě říkali, že máme skupinu více než stovky firem, které mají neomezenou licenci k našim online nástrojům a kompletní know-how, díky kterému vědí, jak vybudovat skvělý tým. V posledním měsíci přibyli další čtyři. A v srpnu se navíc konaly dva burnche, setkání top klientů Performie - jeden v Brně a jeden v Praze.

Zajímá vás, čím museli top klienti projít, než se stali odborníky na to, jak vytvořit a udržet skvělý tým?
Cesta úspěšného klienta vás navede.


Natočili jsme...

V podcastu "O lidech" přibyly další 4 aktuální díly. Máte nápad na nějaké téma, o kterém jsme ještě nemluvili, nebo na hosta, který by se do našeho podcastu hodil? Napište nám to.

Všechny díly a odkazy na podcastové aplikace najdete vždy nově ještě přehledněji tady.


Volné pozice v Performii

Od května nám přibyli už 3 lidé, protože jsme ale dost vybíraví, pořád hledáme asistenta PR a marketingu a ještě jeden obchodník/konzultant do Brna by se také hodil.

Víte o někom? Pošlete mu odkaz na naši kariérní stránku.

Chcete být stále v obraze ohledně personalistiky a budování týmů?


Sledujte nás na našich sociálních sítích.


Nová pravidla pro testování na pracovišti


Pojďme si společně shrnout, jaká pravidla jsou nyní pro testování na pracovišti platná. Pokusíme se pro Vás sestavit jednoduchý a přehledný návod s odkazy na příslušné odborné zdroje. 

celý článek

Inzerujte účinně díky našemu novému workshopu


Naučte se s námi napsat inzerát, který Vám přivede toho pravého. Inzerujte kreativně, nápaditě a chytře! Nevíte, jak? Rádi Vám pomůžeme.

celý článek

Rok Performia 2021 v číslech


Konec roku 2021 se blíží. Byl náročný, byl krásný, byl jiný a byl i zvláštní. Pojďme se společně poohlédnout za čísly, kterých jsme v tomto roce dosáhli.

celý článek

10 nejčtenějších článků v roce 2021


Jaká témata jsou pro vás nejzajímavější a jak jsme na ně dokázali reagovat? Ohlédněme se společně za 10 nejčtenějšími články za rok 2021.

celý článek