Co se děje v Performii 8-2021

Co se u nás za poslední dva měsíce událo a co z toho budete mít vy? Přinášíme vám další shrnutí dění v Performii, tedy zejména toho, co by vás mohlo zajímat.


Česká Performia si půjde pro osmé zlato v pořadí!

Co myslíte? Získáme osmé zlato v pořadí? Vědět to budeme už 17. září

Nejspíš už jste slyšeli o tom, že Performia působí v dalších 26 zemích světa a že mezi sebou tyhle země každoročně soutěží o nejlepší pobočku v expanzi. Míru expanze švédská centrála bedlivě každý týden sleduje podle několika různých statistik a zemím přiděluje body.

Česká Performia už nejspíš delší dobu ostatním zemím "pije krev". Proč? Protože už osmým rokem figuruje na první příčce tohoto expanzního žebříčku a svými aktivitami inspiruje celý svět. Performia rok uzavíráme na konci srpna a už dnes je téměř jisté, že si v září převezmeme již osmé zlato v pořadí (tentokrát bohužel virtuálně).


Chcete být stále v obraze a vědět, co pro vás chystáme nového?
Sledujte nás na sociálních sítích.


Pro vás pořád aktuální témata

Stále pro vás sledujeme aktuální témata, píšeme články, které vám mohou pomoci v práci s lidmi, a vedeme rozhovory, které vás mohou inspirovat. A v létě jsme se navíc v rámci rozhovorů pustili i do témat, na která nejsme experti, ale která by vás mohla zajímat. Ještě jste je nečetli? Vyberte si některý a pusťte se do něj.

Mimo to na HRNews.cz v srpnu vyšel článek od Lucie Spáčilové. Nazvali jsme jej Konec tradičního výběru zaměstnanců, budoucnost vyžaduje jiný přístup.

Na co se do konce roku můžete těšit v oblasti vzdělávání?

Pro rok 2021 už jsou vypsané všechny termíny seminářů, workshopů a tréninků. Vyberete si mezi nimi také?

Komunikační soustředění nejen pro personalisty

Děsí vás dlouhé neefektivní pohovory, po nichž jste spíše zmatení, než rozhodnutí o výsledku? Stává se vám někdy, že při pohovoru myslíte na nedokončenou práci a nedokážete se plně soustředit? Pak na tomto soustředění nemůžete chybět.

Klíčové semináře o budování skvělých týmů

Chcete patřit mezi ty nejúspěšnější? Na 2 klíčových seminářích o budování týmu získáte kompletní, jednoduché a efektivní know-how, jak s jistotou rozlišit mezi produktivními a destruktivními lidmi a jak nejlépe využít jejich potenciál

Poznejte svůj skutečný potenciál

Chcete doopravdy porozumět lidem a ještě více proniknout do toho, jak je úspěšně a s lehkostí vést? A máte odvahu s tím začít u sebe, protože víte, že právě vámi to vše začíná a končí? Pak je tenhle seminář pro odvážné právě pro vás!

Aktuální termíny všech našich akcí najdete tady.


Jak se přidat k top klientům, kteří se pravidelně setkávají?

Už jsme vám určitě říkali, že máme skupinu více než stovky firem, které mají neomezenou licenci k našim online nástrojům a kompletní know-how, díky kterému vědí, jak vybudovat skvělý tým. V posledním měsíci přibyli další čtyři. A v srpnu se navíc konaly dva burnche, setkání top klientů Performie - jeden v Brně a jeden v Praze.

Zajímá vás, čím museli top klienti projít, než se stali odborníky na to, jak vytvořit a udržet skvělý tým?
Cesta úspěšného klienta vás navede.


Natočili jsme...

V podcastu "O lidech" přibyly další 4 aktuální díly. Máte nápad na nějaké téma, o kterém jsme ještě nemluvili, nebo na hosta, který by se do našeho podcastu hodil? Napište nám to.

Všechny díly a odkazy na podcastové aplikace najdete vždy nově ještě přehledněji tady.


Volné pozice v Performii

Od května nám přibyli už 3 lidé, protože jsme ale dost vybíraví, pořád hledáme asistenta PR a marketingu a ještě jeden obchodník/konzultant do Brna by se také hodil.

Víte o někom? Pošlete mu odkaz na naši kariérní stránku.

Chcete být stále v obraze ohledně personalistiky a budování týmů?


Sledujte nás na našich sociálních sítích.


Co se děje v Performii 12-2022


Co se v Performii událo v listopadu a prosinci 2022? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek

Sešly jsme se v Brně


Pracujeme, soustředíme se, pracujeme a čas letí. Vánoce už jsou za dveřmi a nikdo nechápe, kam ten den za dnem mizí. Ani jsme se nenadáli a další 3 měsíce jsou za námi. A to je čas, kdy se v Performii na chvilku zastavíme, sejdeme se s dobrou náladou a podíváme se na to, jak se nám za ty poslední měsíce dařilo.

celý článek

Rok 2022 byl pro podcast O lidech rokem hostů


Přesto, že zajímavých a aktuálních témat pro náš podcast máme dostatek, rozhodli jsme ho oživit hosty z řad našich klientů a spolupracovníků. Důležitý je totiž také pohled zvenčí a každý nový host přinese do našeho podcastu nové zajímavé téma, nad kterým se společně s Barborou Hartmannovou mohou pozastavit. Pojďme se podívat, koho jste v našem podcastu O lidech mohli v roce 2022 slyšet.

celý článek

Nový e-book je na světě!


Hanka Slačálková pro vás sepsala deset pravidel hladkého onboardingu. Onboarding neboli naloďování nováčka je totiž důležitou fází. V našem e-booku se dozvíte, jak ho co nejrychleji dostat na firemní palubu, aby mohl co nejrychleji začít tvořit. 

celý článek