Ivana Bugnerová

Koordinátorka prodejního týmu Morava

Ivana je velkou oporou našeho brněnského týmu. Má tu pod palcem přípravu seminářů, přednášek a workshopů a také ji uslyšíte, když si budete domlouvat schůzku s některou z našich moravských konzultantek. Ivana je od první chvíle velkou pomocí našeho týmu a navíc všechny úkoly dělá s úsměvem na rtech a dobrou náladou.

Jsem ráda, že jsem se dostala do tak prima party, která v Performii je. Vše tu skvěle funguje. Navíc to, co Performia učí klienty, to na 100 % splňuje.

Při nástupu si Ivu pod svá křídla vzala Lenka Komorousová, která ji zaškolila. Od té doby Iva plní kalendáře schůzkami a je velkou oporou brněnské pobočky. 

"Jsem ráda, že můžu být součástí tak úžasné firmy. Opět jsem se přesvědčila, že na změnu není nikdy pozdě. Vždy mě to posunulo směrem vpřed. Jsem ráda, když se můžu naučit něco nového a v Performii je těch příležitostí opravdu hodně," říká o své práci Ivana. 

V práci je každému pro ruce, je ochotná vždy pomoci a žádná práce pro ni není cizí. Věnuje se nejen přípravě našich seminářů a přednášek, ale také sjednává schůzky a má tak pod kontrolou celou naši brněnskou pobočku. 

Svůj volný čas tráví hlavně v přírodě. Nadchla se i pro zahradničení, které se stalo jejím velkým koníčkem.
Když má pocit, že si její nohy potřebují odpočinout, tak si vezme knížku a čte. Nejraději sáhne po detektivce.

Co o její práci říká kolegyně

"Iva je skvělou podporou brněnského týmu, ve všech směrech se na ni můžeme spolehnout. Líbí se mi, že svoji funkci zvládá s nadhledem a své úkoly, plány a cíle si plní bez jakýchkoliv dramatizací. Je pro náš tým pevným bodem, který jsme si přály a těšíme se na další společné úspěchy.“  

 Elena Sklenářová, vedoucí prodejního týmu Morava 

3 věci, které má na své práci nejraději

1. kaledáře plné schůzek
2. díky její práci spokojené kolegyně
3. učení se novým věcem

Ivanino osobní motto


Změna je život.


Jak se s Ivanou spojit?

+420 604 144 028