Johana Ficová

Junior manažerka marketingu

Facebook, Instagram, LinkedIn, tam všude se s Johanou můžete spojit. V Performii totiž spravuje firemní stránky, komunikuje přes ně s našimi fanoušky a vytváří inspirativní posty. Je velkou oporou marketingového oddělení. Vrhla se i do stříhání videí, a tak díky ní vznikají nové díly O lidech, nové reference s klienty a video pozvánky.

"Všechny věci, které byly dříve odloženy do šuplíku „uděláme to později“, přetvářím v realitu. A mám z toho radost."

Johana je kameraman, osvětlovač, zvukař, střihač... no prostě celý štáb našeho podcastu O lidech.

Po přestěhování do Prahy měla několik pohovorů na různé pracovní pozice v marketingu, ale žádná firma ji nezaujala jako právě Performie. Být totiž ve firmě, kde všichni stojí za tím, že jejich produkt má opravdovou hodnotu, je podle ní pro člověka naplňující.

"Spravuji sociální sítě, natáčím a stříhám spoustu videí a také podcast O lidech, u kterého vždy načerpám mnoho nových informací. Kromě toho se starám o naše webové stránky, občas vykouzlím nějakou grafiku a snažím se, aby vše v marketingu šlapalo jako hodinky." říká o své práci Johana.   

Když má zrovna volno, tak ze všeho nejraději tancuje a zpívá ve folklorním souboru Jasénka. Mimo to miluje cestování, dobré jídlo, ráda chodí do divadla anebo podniká výlety do přírody s přáteli. Když je venku škaredě, zapojí svou fantazii, vezme štětec nebo pastelky, a tvoří.

Co o její práci říká kolegyně

"Johanka je prototyp šikovného člověka s velkým potenciálem, který někdy sama nevidí. Její přínos pro náš marketingový tým a pro mě samotnou cítím každý den a jsem vděčná, že ji mám v týmu. Každou věc, která ji přijde pod ruku, vždy ještě o kus vylepší, a to je něco, co mně i celé Performii ohromně pomáhá." 

Barbora Hartmannová, manažerka marketingu a PR, PERFORMIA, spol. s r.o.

3 věci, které má na své práci
nejraději

1. kreativitu a možnost dělat věci po svém
2. možnost rozvíjet se v jednotlivých oblastech, které má pod palcem
3. krásné reference klientů, které můžu ukázat celému světu

Johany osobní motto„Jediný sen je silnější, než tisíce skutečností.”
J. R. R. Tolkien


Jak se s Johanou spojit?

+420 731 515 222