Johana Ficová

Asistentka marketingu

Facebook, Instagram, LinkedIn, tam všude se s Johanou můžete spojit. V Performii totiž spravuje firemní stránky, komunikuje přes ně s našimi fanoušky a vytváří inspirativní posty. Je velkou oporou marketingového oddělení. Vrhla se i do stříhání videí, a tak díky ní vznikají nové díly O lidech, nové reference s klienty a video pozvánky.

"Všechny věci, které byly dříve odloženy do šuplíku „uděláme to později“, přetvářím v realitu. A mám z toho radost."

S Johanou můžete konverzovat na našich sociálních sítích. Spojit se s ní můžete i přes Performia Chat na našich stránkách

Po přestěhování do Prahy měla několik pohovorů na různé pracovní pozice v marketingu, ale žádná firma ji nezaujala jako právě Performie. Být totiž ve firmě, kde všichni stojí za tím, že jejich produkt má opravdovou hodnotu, je podle ní pro člověka naplňující.

"Spravuji sociální sítě, natáčím a stříhám spoustu videí a také podcast O lidech, u kterého vždy načerpám mnoho nových informací. Kromě toho se starám o některé části webových stránek a pomáhám marketingovému oddělení se vším, co je potřeba" říká o své práci Johana.   

Když má zrovna volno, tak ze všeho nejraději tancuje a zpívá ve folklorním souboru Jasénka. Mimo to miluje cestování, dobré jídlo, ráda chodí do divadla anebo podniká výlety do přírody s přáteli. Když je venku škaredě, zapojí svou fantazii, vezme štětec nebo pastelky, a tvoří.

Co o její práci říká kolegyně

"Johanka je prototyp šikovného člověka s velkým potenciálem, který velmi často sama nevidí. Její přínos pro náš marketingový tým byl cítit téměř od prvního dne, co se k nám přidala. Těším se, kam se i díky ní posuneme." 

Barbora Hartmannová, manažerka marketingu a PR, PERFORMIA, spol. s r.o.

3 věci, které má na své práci
nejraději

1. kreativitu a možnost dělat věci po svém
2. neustálé novinky v oblasti sociálních sítí a tvorby webu
3. krásné reference klientů, které můžu ukázat celému světu

Johany osobní motto„Jediný sen je silnější, než tisíce skutečností.”
J. R. R. Tolkien


Jak se s Johanou spojit?

+420 731 515 222