Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

NOVÁ PŘEDNÁŠKA: Jak přitáhnout kvalitní lidi na pohovor

Zveřejněno: 01.10.2018 | 11:36
Autor: Denisa Hrubešová

Už 14 let vás učíme, jak správně vybírat zaměstnance. Teď se nám ale trošku změnila situace a my víme, že ač víte jak, tak nemáte z koho. A to chceme změnit. Tento podzim proto bude patřit přednášce z dílny Hanky Slačálkové - Jak přitáhnout kvalitní lidi na pohovor.

 

 

Věděli jste, že až 75 % Vašich zaměstnanců aktivně využívá sociální sítě? Tím pádem i ti potenciální? 
Na přednášce Vám Hana Slačálková, trenérka a konzultantka společnosti Performia, spol. s r.o., předá tipy, jak na to, abyste přilákali co nejvíce kvalitních lidí na pohovor a měli z koho vybírat.

Jen pozor! Nečekejte instantní řešení. Dáme Vám spoustu tipů z naší praxe, které jsou funkční. Ukážeme Vám cestu, ale jít po ní už musíte sami. 

Kdy a kde se na přednášku můžete přijít podívat? 

22. ledna 2019 - Brno - pobočka OHK Brno - venkov
31. ledna 2019 - Praha - pobočka Performia
21. března 2019 - Praha - pobočka Performia

Přednáška probíhá zpravidla v čase od 9 do 11:30 a účast na ní je zpoplatněna částkou 500 Kč na účastníka. Pokud Vám můžeme dát jediný tip - vemte s sebou šéfa. Je důležité, aby měl na věc stejný pohled, jinak budete mít těžší prosazovat změny. 

Jak přitáhnout kvalitní lidi na pohovor

Nevybrali jste si termín? Nebojte, termíny i místa budou přibývat. Pokud byste měli návrh, kam s přednáškou přijet, určitě nám napiště na prednasky@performia.cz. 

S ostatními se budeme těšit na viděnou na přednášce!