Komunikační soustředění nejen pro personalisty

SPECIALIZOVANÝ INTENZIVNÍ TRÉNINK
 

Děsí Vás dlouhé neefektivní pohovory, po nichž jste spíše zmatení, než rozhodnutí o výsledku? Stává se Vám někdy, že při pohovoru myslíte na nedokončenou práci a nedokážete se plně soustředit? Ztrácíte někdy s uchazeči (či zaměstnanci) trpělivost? Pak si tento speciální trénink nemůžete nechat ujít.

Soustředění se uskuteční 20.–⁠23. ledna 2021. 


„Pohovory s uchazeči v rámci výběrového řízení, ale i rozhovory se zaměstnanci třeba v rámci výročních pohovorů, bývají často docela náročné. Bezpochyby je nutné vědět, o čem mluvit a na co se ptát, stejně důležitá je však i úroveň komunikace, která může značně ovlivnit celkový výsledek.“
Lucie Spáčilová, výkonná ředitelka PERFORMIA, spol. s r.o.

Co díky jedinečnému čtyřdennímu tréninku získáte?

Rozhodně získáte obrovský kus jistoty v tom, jak komunikovat nejen při pohovorech, a odpovíte si na otázky, na které jste nejspíš už několikrát hledali odpověď:

  • Jak způsobit, aby byla komunikace efektivní a druhá strana se zbytečně nerozpovídala?
  • Jak se nenechat rozhodit nepříjemnou emocí nebo překvapivým komentářem?
  • Jak s lehkostí a efektivně nastartovat, vést a ukončit rozhovor?
  • Jak rozmluvit i toho, komu se moc mluvit nechce?
  • Jak nenásilně vrátit někoho zpět k tématu tak, aby to nepůsobilo neuctivě?
  • Jak mít rozhovor pod kontrolou i ve chvíli, kdy mi ostatní skáčou do řeči?
  • Jak lidem dávat příjemně najevo, že je poslouchám?

Jestli máte dojem, že komunikace je o tom, jaká slova používáte, pak budete určitě mile překvapeni.

Pro koho je trénink určený?

Trénink není pouze pro personalisty, ale pro každého, kdo alespoň jednou za čas vede pohovor s kandidátem nebo rozhovor se stávajícím zaměstnancem. Podmínkou je účast na klíčovém semináři
Jak vytvořit a udržet skvělý tým.

Jak bude trénink probíhat?
 

Během čtyř dnů postupně projdete jednotlivá, velmi jednoduchá, ale zato velmi účinná cvičení ve dvojici s dalším účastníkem a pod vedením zkušeného trenéra zlepšíte svou komunikační schopnost. Komunikační trénink bude mimo to doplněn o přednášky a ukázky, které Vám lépe pomohou pochopit principy komunikace a umožní Vám vytěžit z tréninku maximum.

Lucie Spáčilová přednáší
I my v Performii na sobě pravidelně makáme a komunikační trénink je právě ta nejčastější kvalifikace, kterou společně děláme.

Komunikace je schopnost a schopnost se dá zlepšovat. Není to naštěstí jen dar, který člověk má a který nelze ovlivnit. Ať už jste přirozeně upovídaní, nebo naopak tiší, věřte, že můžete svou schopnost komunikovat vždy vylepšit.


Kdo trénink povede?

Lucie Spáčilová přednáší

Bohumil Kuba

HLAVNÍ TRENÉR

Bohouš je zkušeným a oblíbeným trenérem a konzultantem naší spřátelené společnosti Business Success. Nejvíc ho baví předávat své znalosti na seminářích, protože jsou jasné a velmi praktické. A právě na seminářích už vyškolil téměř 7 500 účastníků. Komunikační trénink je něco, do čeho vnáší vedle zkušeností také svůj osobitý a lidský přístup.

Iva Schulzová

ODBORNÝ ASISTENT TRENÉRA

Iva má sama za sebou nemálo takových komunikačních tréninků. A na víc si vše už více než tisíckrát vyzkoušela na pohovorech s kandidáty či při ověřování referencí, které již přes 10 let dělá pro naše klienty. Jako odborný asistent trenéra obohatí soustředění o příspěvky z oblasti využití komunikace v náborech a práci se zaměstnanci.


Organizační informace

TERMÍN: 20.–⁠23. ledna 2021
 

Trénink bude trvat 4 dny a 3 noci. Celý je připraven jako jakési soustředění, takže se bude v místě i přespávat. Při každém tréninku je potřebná také regenerace, takže počítejte s tím, že každý večer bude následovat plánovaný relax – odlehčený, ale tematicky zaměřený na HR a lidi celkově.

Cena účasti na semináři je 44 500 Kč bez DPH za osobu.
V ceně jsou 4 dny tréninku, 3 noci ubytování a strava (snídaně, coffee break, oběd, coffe break, večeře) po celou dobu akce.

Celá akce se bude konat v hotelu Podlesí na Vysočině.

Vyjádření k výjimečné situaci ohledně koronaviru: Situaci pravidelně monitorujeme. Všechny pořádané akce proběhnou dle plánu. Jen žádáme účastníky, kteří se necítí dobře, aby pro jistotu zůstali doma (domluvit se na jiném termínu nebude problém). A protože víme, že naši klienti jsou lidé, kteří přebírají maximální zodpovědnost za sebe i okolí, jsme si jisti, že na této akci se sejdou pouze ti, kdo jsou úplně zdraví. Děkujeme za pochopení a těšíme se na shledanou.

Přihlásit se na jedinečný trénink:
"Komunikační soustředění nejen pro personalisty"

Po vyplnění formuláře Vás budeme kontaktovat, abychom Vám sdělili veškeré doplňující informace,
případně Vám zodpověděli Vaše otázky.

Těšíme se na komunikaci s Vámi.