Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

Největší český výrobce dřevěných palet nabírá s Performií!

Zveřejněno: 26.04.2018 | 11:36
Autor: Denisa Hrubešová

Společnost KLAUS Timber a.s. je největším českým výrobcem dřevěných palet a také naším dlouhodobým licencovaným klientem. Jak naše spolupráce funguje a co je pro personalistku Janu Jiřincovou největší výhoda? Pojďte se na to s námi podívat. 

 

Jana Jiřincová je personalistkou a asistentkou jednatele ve společnosti KLAUS Timber a.s., která intenzivně využívá licenci Performia. Pochvaluje si zejména know-how díky kterému lépe porozumíte nejen kandidátům, ale i svému okolí a víte, jak pracovat s novými, ale i stávajícími zaměstnanci.

 

 

PS: Video je z října roku 2015. Nikdo není dokonalý a i nám se občas stane, že musíme nějaký cyklus odsunout. Ale nebojte se, s paní Jiřincovou jsme se spojili a potvrdila nám, že dobrá zkušenost s Performií je stále aktuální. Děkujeme!

 

Láká vás spolupráce s námi, ale nejdříve byste si chtěli "osahat" naše služby? Srdečně vás zveme na naší odbornou přednášku, kde budete mít možnost poznat naše know-how a dostat praktické tipy, které budete moci ihned využít v praxi. Budeme se těšit na viděnou!