Rok Performia 2020 v číslech

Rok 2020 nebyl klasický. Na několik měsíců se veškeré události zastavily a život se utlumil. Některé to ale nezastavilo a vymýšleli způsob, jak pracovat i přes omezení. Jak jsme na tom byli my v Performii?


My v Performii jsme rozhodně nezaháleli. Jelikož jsme nemohli pořádat živé semináře, přešli jsme do online světa. Celkově jsme v onlinu strávili více než 150 hodin.

A díky tomu jsme se mohli vyrovnat výsledkům z minulého roku, proto můžeme říct, že se pod našim vedením uskutečnilo 53 klíčových a specializovaných seminářů či workshopů.  K tomu jsme poslali více než 180 přístupů k online přednášce Jak efektivně vybírat zaměstnance.

Díky zpětné vazbě víme, že kvalitu jsme kvůli onlinu neztratili, a tak se můžeme pochlubit 96,50 % mírou spokojenosti.

Aktuální situace nezastavila ani testování. Celkově se v našem online systému využilo 38 279 testů, z čehož 28 584 použili naši klienti s licencí k online systému Performie.

Naše online duo, jinak řečeno trenérky Hana Slačálková a Eva Belicová


Velkou novinkou jsou webináře, které jsme začali vytvářet. Během nich jste se mohli setkat s Lucií Spáčilovou a Hanou Slačálkovou, které dohromady vyškolily více než 400 lidí. Jelikož se tato forma školení stala velmi úspěšnou, hodláme ve webinářích i nadále pokračovat.

O nic jsme neochudili ani licencované klienty s přístupem k online systému. Pro ty jsme vytvořili speciální témata, která jim pomohou lépe pracovat s online systémem. 

Lucii Spáčilovou vás provede i novým webinářem Základy personální strategie

Jak poznat správného zaměstnance, tak o tom mluvila Hana Slačálková


Každoročně pro naše VIP klienty pořádáme společné brunche. Tento rok jsme si to bohužel dovolit plně nemohli, a tak i tyto akce proběhly se zapnutými kamerami. Ačkoliv se nejedná o nejpohodlnější formu setkání, klienti podle reakcí byli nadšeni, jelikož se po dlouhé době mohli „vidět“ a sdílet zkušenosti.

Živou akci jsme měli možnost podniknout ve firmě V Invest Development s.r.o.  kde nás uvítal ředitel společnosti Jaroslav Vondřička, a firmou nás provedla Eliška Jirásková. 

Na druhém setkáním nám firmu PHATEC s.r.o. představila Michaela Havelková. Firma konstruuje jednoúčelové stroje, a tak nám představili jejich nejnovější kousek. Snaží se, aby každý nový stroj byl efektivnější, bezpečnější, rychlejší. A my měli radost, že jsme obě firmy mohli blíže poznat. 

Lucie Spáčilová s Eliškou Jiráskovou 

Lucie Spáčilová s Lenkou Komorousovou a Michaelou Havelkovou


Vzdělávání není nikdy dost

Aktivní jsme byli i jinak. Za rok 2020 jsme publikovali tři nová čísla časopisu Dobrodružství personalistiky. Pokud časopisy ještě nemáte, můžete si je objednat


Máme radost, že se čím dál větší počet lidí přihlašuje k odběru TIPŮ A TRIKŮ, které posíláme každých čtrnáct dní. V nich jsme poradili jak na home office. Nebo jak poznat srdcaře, který neopustí firmu hned při prvních problémech.

Tímto bychom vám všem chtěli poděkovat za přízeň, za úžasné spolupráce, kterých si velmi vážíme. Děkujeme, že jste nás v tom minulém roce podpořili. 

Vaše Permormia


Chcete se dozvědět více ze světa personalistiky?

Podívejte se na naše odborné články.


Napsali jsme už 250 tipů pro manažery a personalisty


Před deseti lety se parta nadšenců rozhodla, že se podělí o tipy a triky přímo z praxe. A tak vznikla tradice, která se drží doposud. Proto s radostí můžeme říct, že jsme poslali již 250 TIPŮ A TRIKŮ.

celý článek

Nezoufejte. Máme pro vás nové datum konference


Někdy aktuální situace zhatí i ten nejlepší projekt. Naši konferenci bohužel potkal stejný osud. Ale zoufat nemusíte. Již jsme domluvili nové datum. A jste už vůbec přihlášení?

celý článek

Jsme znovu partnerem AMSP ČR a jejich Roku nových příležitostí 2021


Rádi podporujeme nové projekty a skvělé nápady. Proto se Performia v roce 2012 poprvé stala partnerem Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR). Spolupráci jsme navázali i tento rok, který navíc bude plný nových příležitostí.  

celý článek

Co se děje v Performii 2-2021


Co se u nás za poslední 2 měsíce událo a co z toho budete mít Vy? To se dozvíte právě ve shrnutí nazvaném "Co se děje v Performii" .

celý článek