Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

Iva Schulzová

Iva Schulzová PerformiaVe společnosti Performia pracuji od roku 2009. Mým hlavním postem je personalista, ale pomáhám i s dalšími dílčími oblastmi. Osobně mám na starosti nábor a výběr nových posil do našeho týmu, jejich počáteční zaškolení a veškerou administrativu s personalistikou související.

Do Performie jsem přišla z toho důvodu, že jsem byla nadšená tím, co dělá, a mé nadšení (i když by jeden neřekl, že je to ještě vůbec možné!) s dobou tady strávenou stále stoupá. Performia předává klientům nástroje pro rychlý a efektivní výběr pracovníků, dává šéfům firem možnost porozumění svým lidem. Dává jednoznačné informace o tom, jak s kterým pracovníkem individuálně zacházet tak, aby obě strany byly spokojené a společná práce je těšila.

"Je nádhera sledovat, jak se klientům zvyšuje kvalita personálu."

Je nádhera sledovat, že se klientům, kteří know how Performia používají, skutečně zvyšuje kvalita personálu. Pro mě osobně je důležité vědomí, že pomáháme šikovným firmám v tom, aby měli prima lidi, a úspěšným lidem v tom, aby se dostali do etických firem s dobrým produktem.

To je to, co mě u Performia drží – je to práce, která má smysl a ve které mohu pomáhat ostatním - nádhera!

Mým osobním cílem je, abychom měli vysoký počet kompetentních konzultantů, protože čím více jich je, tím jsme schopni pomoci více firmám.

Ve volném čase si ráda zahraji na klavír nebo kytaru, ochotničím nebo zlobím našeho pejska, a ještě radši svého přítele :)

Iva Schulzová LinkedIn Lenka Komorousová Peformia